mojeauto.pl
mojeauto.pl
Volkswageny Crafter dla polskiej policji Volkswageny Crafter dla polskiej policji
10 faktów dotyczących samochodów elektrycznych 10 faktów dotyczących samochodów elektrycznych
Porsche Taycan Cross Turismo – premiera Porsche Taycan Cross Turismo – premiera
Volkswagen e-up! wraca do oferty Volkswagen e-up! wraca do oferty
Samochód hybrydowy plug-in w zimie. Jak korzystać? Samochód hybrydowy plug-in w zimie. Jak korzystać?
Nowy Volkswagen Caddy 5 Cargo Nowy Volkswagen Caddy 5 Cargo
  1. mojeauto.pl >
  2. videogaleria >
  3. Toyota
Toyota Avensis - test video

Toyota Avensis - test video

Testy samochodów 2015-08-14

W naszym teście video najnowsza odmiana gruntownie zmodernizowanej Toyoty Avensis. Zobacz, co poza zmodyfikowanym nadwoziem zmieniło się we flagowej na europejskim rynku Toyocie.

Premiera: Toyota Avensis

Premiera: Toyota Avensis

Premiery i wydarzenia 2015-06-12

Toyota Avensis przeszła już drugi facelifting w swoim żywocie rynkowym, choć zakresem zmian dorównuje większym zmianom generacyjnym. Ładniejsza stylistyka i całkowicie nowe wnętrze docenią ci kierowcy, którzy zwracają uwagę na stylistykę. Jest też coś dla tych, którzy stawiają przede wszystkim na właściwości jezdne - nowe silniki Diesla, zmodyfikowane układ zawieszenia i kierowniczy. Zmienione, bogatsze wyposażenia docenią z pewnością wszyscy.

Geneva Motor Show 2015: Toyota Avensis

Geneva Motor Show 2015: Toyota Avensis

Premiery i wydarzenia 2015-03-09

Choć zmiany są bardzo duże, to jednak zaprezentowana w Genewie Toyota Avensis nie jest nową generacją japońskiego modelu z segmentu D, a jedynie mocno zmodernizowaną wersją.

Toyota Mirai

Toyota Mirai

Premiery i wydarzenia 2014-11-18

Toyota Mirai to pierwszy na Świecie, seryjnie produkowany samochód o zasilaniu wodorowym. Łączy zasięg standardowego samochodu z zerową emisją szkodliwych spalin.

Paryż 2014: Toyota C-HR

Paryż 2014: Toyota C-HR

Premiery i wydarzenia 2014-10-08

Tym modelem Toyota będzie chciała wejść w segment miejskich crossoverów. Toyota C-HR to jeszcze wprawdzie model koncepcyjny, ale zgodnie z tym, co na wystawie w Paryżu mówili przedstawiciele japońskiej marki, wersja finalna nie będzie już się diametralnie różnić. Oczywiście pojawi się druga para drzwi.

Testy zderzeniowe Euro NCAP - Toyota Aygo

Testy zderzeniowe Euro NCAP - Toyota Aygo

Testy samochodów 2014-09-07

Toyota Aygo zdobyła cztery gwiazdki w najnowszych testach zderzeniowych przeprowadzonych przez organizację Euro NCAP. Co ciekawe, wyniki uzyskane przez Aygo przypisano również identycznym pod względem konstrukcyjnym bliźniakom z Kolina - Citroenowi C1 oraz Peugeotowi 108.

Toyota FT-1 Concept dla Gran Turismo 6

Toyota FT-1 Concept dla Gran Turismo 6

Samochody - katalog 2014-08-22

Toyota i-Road

Toyota i-Road

Samochody - katalog 2014-07-03

Toyota i-Road jest niewielkim, trójkołowym pojazdem, przystosowanym do przewodu dwóch osób. Przypomina w pełni zabudowany motocykl, dzięki czemu jest zwrotny i wąski (na jednym miejscu parkingowym mieszczą się aż cztery i-Roady), a jednocześnie chroni od deszczu, zimna i hałasu i przy tym jest stabilny w prowadzeniu. Toyota i-Road jest napędzana dwoma silnikami elektrycznymi o mocy 2 kW i dzięki energii zgromadzonej w bateriach litowo-jonowych jest w stanie pokonać dystans 50 km.

Toyota Camatte Sport Concept

Toyota Camatte Sport Concept

Samochody - katalog 2014-06-12

Toyota stworzyła ni to auto, ni to zabawkę. Trzymiejscowa kabina bez drzwi i dachu, a do tego przednia maska, na której można wyświetlać narysowane przez nas rysunki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Jak jeździć po rondzie? Tajniki ruchu okrężnego
Jak jeździć po rondzie? Tajniki ruchu okrężnego
Przejazd przez ronda bywa zmorą początkujących kierowców. Jednak nawet prowadzący z wieloletnim stażem miewają wątpliwości, jak poprawnie pokonywać skrzyżowanie o ruchu okrężnym.