Toyota Prius Wywiad

Toyota Prius jako taksówka? Nie my pierwsi wpadliśmy na taki pomysł. Oto krótki wywyiad z Panem Ryszardem Dzikiem, wrocławskim taksówkarzem, który od pewnego czasu jeździ Priusem na taksówce.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Toyota Prius
Toyota Prius
Cena podstawowa już od: 125 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.

Komentuj:

~olek 2015-07-13

Priusy jako taksówki ? Dla mnie jest to jak najbardziej bardzo dobry pomysł , kazdy kto mieszka w wiekszym mieście wie ile taka przyjemność jak jazda taksówką kosztuje, może jezeli do użytku wejdą hybrydy , koszty przewozu zmaleją i osoby odpowiedzialny za ceny obniżą je czyniąc korzystniejszymi dla klientów.Kto wie ? czas nam wszystko pokaże !

~Ernest 2015-07-09

Opłacalna sprawa dla taksówkarzy. Niskie spalanie, co pociąga za sobą wyższy zarobek i możliwość podania konkurencyjnych cen oraz jakby nie patrzeć, inny komfort jazdy.

~Piotr 2015-07-07

W sumie zastosowanie hybrydy jako taksówki to dobry pomysł. Inwestujesz na wstępie więcej, a później w miarę kursów to co dołożyłeś Ci się zwraca. Do tego wnętrza Toyoty są dość wygodne, także myślę, że klientom takie rozwiązanie również odpowiada.

~Paweł 2015-07-06

Wygoda, dokładnie. ok 5/100 km spalanie, to niskie spalanie, także Prius to idealne rozwiązanie dla taksówkarzy. Rozbawiło mnie podsumowanie cieżkich awarii samochodu "tak, spaliły mi się żarówki". Pozytywny człowiek ;) A co do hybryd to widzę że coraz większe zastosowanie znajdują w zwyczajnym użytkowaniu.

~slip 2015-07-06

W końcu Prius to idealne auto z przeznaczeniem do jazdy miejskiej.Wcale się nie dziwie, że i w Polsce znajdują coraz szersze zastosowanie tutaj akurat mamy przykłąd wykorzystania samochodu jako taxi i jest to jak najbardziej dobry pomysł.Może dzieki tak oszczednemu aucie przejazdy beda tańsze, bo koszty utrzymania zmaleja. Kto wie ? pozostaje nam tylko czekać