1. mojeauto.pl >
  2. videogaleria >
  3. Samochody - katalog >
  4. Iveco Ecostralis - ekologicznie i ekonomicznie

Iveco Ecostralis - ekologicznie i ekonomicznie

Iveco przedstawił model Ecostralis. Z założenia ekologicznie i ekonomicznie - wyposażone w szereg technologii usprawniających prowadzenie oraz bezpieczeństwo - mojeauto.tv

Zobacz koniecznie: wszystko o Iveco
Tematy w video: Iveco

Komentuj:

~IVeco ach iVeco 2010-12-16

Iveco do tej pory jako ciężarówka to totalna porażka. Po pierwsze awaryjne po drugie jakość nie ma tutaj nic do widzenia. W kabinie tanie plastiki trzeszczące urywające się masa usterek które nie pozwalają na bezkonfliktową pracę. Co z tego że tanie ale w perspektywie kilku następnych lat i miliona km do pokonania to ta oszczędność wychodzi bokiem. Lepiej wydać i z 80 000 zł więcej ale na MANA choć też nie idealny Volvo czy Scanie. Wiadomo nie ma aut idealnych ale Iveco powinno popracować nad solidnością tym bardziej że rozmawiamy tutaj o samochodzie do transportu międzynarodowego- a ten jak wiadomo że trudny i dlatego oczekuje się samochodów maksymalnie mało awaryjnych Iveco niestety do nich nie należy- Miejmy nadzieje zatem iż ten nowy EcoStralis poprawi renomę marki która od lat jest pośmiewiskiem firm transportowych.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Lexus IS po tuningu TRD
Lexus IS po tuningu TRD
Japoński oddział Toyota Racing Development – oficjalnego warsztatu tuningowego Toyoty i Lexusa – prezentuje nowe części do sedana IS. Modyfikacje nie tylko dodają więcej sportowego stylu nadwoziu auta, ale wpływają również na jego zachowanie na drodze.