mojeauto.pl > videogaleria > Testy samochodów > Volkswagen XL1: Test video

Volkswagen XL1: Test video

Volkswagen XL1 to auto w pełni zasługujące na miano pojazdu XXI wieku. Lekka konstrukcja (niecałe 800 kg masy), niziutkie opory powietrza (współczynnik oporu powietrza poniżej 0,19), efektywny układ hybrydowy, na który składają się dwucylindrowy diesel o pojemności 800 cm3 i silnik elektryczny sprawiają, że XL1 potrafi spalić zaledwie 0,9 l/100 km.

Zobacz koniecznie: wszystko o Volkswagen
Tematy w video: Volkswagen Volkswagen XL1

Komentuj:

Sarayewo 2015-05-14

Każdy ma wlasne zdanie na każdy temat. I nie możesz krytykować kogoś tylko za odmienne poglądy które tobie się nie podobają. Ona ma włsny głupi sposób bycia, a to już akurtat jego sprawa. Ja tam lubię czasem zobaczyć co tam ma nowego.

~esqbidu 2015-05-14

Ten Clarkson z bordową koszulą chyba urwał się z jakiegos cygańskiego odpustu. Tradycyjnie test na tej stronie to pitolenie o niczym. Mości redaktorze, sprawdź dokładnie łączną moc tego auta i wyniki przyspieszenia, zanim zaczniesz pitolić farmazony. Brak porównaniu, nawet korespondencyjnego z jakimś eko-dieslem albo hybrydą, może i3, które też jest rewolucyjne w temacie eko?

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross