mojeauto.pl > videogaleria > Testy samochodów > Volkswagen Passat - test video

Volkswagen Passat - test video

Testowany przez nas Volkswagen Passat B8 został wyposażony w silnik 2.0 TDI o mocy 150 KM, który współpracuje z przekładnią DSG. Egzemplarz został skonfogurowany, bazując na poziomie wyposażenia Highline.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Volkswagen Passat
Volkswagen Passat
Cena podstawowa już od: 91 690 PLN brutto
Dostępne nadwozia: kombi-5dr. sedan-4dr.
Zobacz koniecznie: wszystko o Volkswagen
Tematy w video: Passat Volkswagen produkcje mojeauto

Komentuj:

~były rezyser 2015-01-16

widzę że zmieniliście formułę swoich testów video, skoro tak zdecydowaliście, to ok, choć muszę przyznać, że znalazłoby się kilka/kilkanaście Waszych dobrych filmów video robionych wg starej metody. Czy to już zmiana na stałe? Wracając do testu Passata, nie jest zły, choć musicie pamiętać, żeby wraz z tą zmianą nie wylać dziecka z kąpielą. Otóż to jest test samochodu, a jak dla mnie z a mało tu było samego samochodu. Dużo ujęć z wnętrza, także podczas jazdy i tu spokojnie można by dać więcej przebitek auta jeżdżącego. Trochę też za dużo pana prowadzącego na filmie, który, tak mi się wydaje, troche się za bardzo spina przed kamerą. Rada - więcej ćwiczeń na sucho, np. podczas golenia, przed lustrem niech sobie opowiada o jakiejś kwestii którą potem powtórzy przed kamerą. Nie chodzi abslutnie by się tego nauczyć na pamięć i potem to przed kamerą wyrecytować, ale w tych wypowiedziach brak mi takiej swobody w mówieniu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Znamy ceny nowego Lexusa LS
Znamy ceny nowego Lexusa LS
Kilka tygodni temu poznaliśmy kolejną generację topowego Lexusa LS, a tymczasem samochód wchodzi do polskich salonów - polski importer ujawnił cenniki. Czy japońska limuzyna powinna się obawiać niemieckiej konkurencji?
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic